Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Меморандум про співпрацю із Рішельєвським науковим ліцеєм

1 червня ми розпочали новий та цікавий етап співпраці — підписали меморандум із Рішельєвським науковим ліцеєм. Бо саме зараз важливо шукати нові шляхи покращення якості освіти і для Медичного дому Odrex честь брати у цьому участь.

Угоду підписували Медичний директор Odrex Дмитро Гавриченко та директор ліцею Валерій Колебошин. Сторони впевнені, що співпраця дозволить розкрити науковий потенціал у стінах сучасної приватної клініки. І школярі зможуть отримувати практичний досвід.

Разом ми покажемо дітям справжнє застосування сучасної науки і вже запланували формат роботи, тож чекайте на цікаві новини. Фахівці Медичного дому брали участь у безлічі заходів із навчання дітей, тому вже маємо досвід та розуміння потреб. Будуть залучені кваліфіковані медичні спікери, дитячі фахівці, передове обладнання і практичне навчання.

Ми завжди дбаємо про те, щоб персонал навчався протягом усього життя, тому співпрацюємо із навчальними закладами. Але серед цінностей ще й адекватна комунікація та повага між людьми. Це ті речі, які виховуються змалечку, тому радіємо можливості попрацювати зі школярами, які побачать сучасність, фаховість та реальність. І пізніше створять нову систему медицини, а може й науки, бізнесу — країни.