Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Світові стандарти медицини та українська реальність: як створити баланс. Інтерв’ю генерального директора Odrex Тіграна Арутюняна в ефірі 7-го каналу

Медицина потребує сміливості, стійких кроків та зважених рішень. Безперебійний формат роботи, накопичення нового та бажання зробити якіснішу медичну допомогу прямо дозволило Odrex братись за складні виклики. В етері «‎Світло на 7-му з Тетяною Милимко» разом з генеральним директором Медичного дому Odrex Тіграном Арутюняном обговорювали, як сучасний прогресивний формат створити прямо в Одесі.

Які б задачі не стояли, Odrex завжди зберігає звичну атмосферу, в якій експертність, взаємоповага та турботливе ставлення до пацієнта — звичні речі. І хочеться вірити, що наш приклад — зразковий, а система охорони медицини в Україні буде змінюватись на краще.

Під час інтерв’ю обговорювали цікаві питання щодо укладу роботи Медичного дому, а також:

• Можна спостерігати, навчатись та надихатись роботою медичних закладів за океаном, але які складнощі виникають при створенні сервісу приватної медицини в рамках нашої країни?
• Інтереси лікаря та пацієнта, практичний досвід та кадровий голод: як налаштувати персонал на загальну хвилю?
• Клінічна онкологія: які головні принципи роботи та особливості нового центру?
• Лікування малюків від COVID-19: що потрібно мати в запасі та як готуватись до складної роботи з дітьми?
• Чи можуть приватні заклади впливати на реформацію системи охорони здоров’я у країні?

Багато цікавих тем, погляд з боку організації процесів та залаштунки Медичного дому Odrex — в інтерв’ю 7 каналу.

Записатись на консультацію та діагностику в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток або форму на сайті https://odrex.ua/. А також за номерами +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.