Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Мультидисциплінарний тренінг з нейрореабілітації в Medical Hub Odrex

На минулих вихідних в Medical Hub Odrex пройшов мультидисциплінарний тренінг з нейрореабілітації в рамках проєкту ACURE.

Свої доповіді представили:
• Володимир Голик — старший науковий співробітник, кандидат медичних наук, невролог, лікар фізичної та реабілітаційної медицини, доцент кафедри фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини НМАПО ім П.Л. Шупіка.
• Катерина Зінов’єва — лікар фізичної та реабілітаційної медицини, фізичний терапевт, асистент кафедри фундаментальних медичних дисциплін медичного факультету №2 Ужгородського національного університету.
• Олександра Калінкіна — кандидат медичних наук з фізичного виховання та спорту, ерготерапевт, магістр з фізичної реабілітації, викладач кафедри фізичної та ерготерапії Національного університету фізичного виховання та спорту України.
• Юрій Горанський — кандидат медичних наук, доцент кафедри неврології ОНМедУ, головний обласний невролог, лікар невролог вищої категорії.

Під час тренінгу присутні лікарі обговорили принципи надання реабілітаційної допомоги та функціонального відновлення в нейрореабілітації, окремо були розглянуті сучасні рекомендації та принципи лікування хворих з гострим мозковим інсультом. На другий день тренінгу всі присутні мали змогу взяти участь у практичних заняттях з нейрореабілітації.

Дякуємо лекторам за цікаві доповіді та практичні зайняття, а всім учасникам — за питання та дискусії. Ділимось фотозвітом та чекаємо вас на нових заходах в Medical Hub Odrex.