Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Найкраще бажання | Медичний дім Odrex | Різдво та Новий рік 2023

Цей рік був найскладнішим для всіх нас. Але погодьтесь, у найтемніші часи найкраще видно світлих людей – і ми це світло знайшли в одне одному.

З перших днів війни ми всі разом стали на захист країни, зустрічали переселенців, донатили кров, відвантажували гуманітарну допомогу, навчались тактичній медицині та навчали інших. Ми разом раділи визволенню кожного українського міста і кожного села. І плакали від щастя, коли Герої повертались додому з полону. Ми разом співали «Червону калину» і разом робили все, що в наших силах, щоб вибороти свободу.

Команда Медичного дому Odrex теж була поруч і продовжувала робити те, що вміє найкраще – рятувати людей. І хоча підбивати підсумки цього року складно, є досягнення, якими пишаємось. Бригади Швидкої виїжджали у прифронтові зони і транспортували поранених на лікування за кордон. Найменша пацієнтка нашої Швидкої важила усього 1,5 кг, а найменшому прооперованому пацієнтові виповнилось усього 4 місяці. Тисячі успішних операцій та десятки тисяч пацієнтів, які отримали допомогу. Понад 300 годин занять з тактичної медицини у стінах Medical Hub Odrex. І, що для нас особливо цінно, продовжуємо працювати великою, злагодженою командою.

Вже скоро цей складний рік закінчиться. І ми віримо, що так само скоро всі його складнощі будуть позаду. Бажаємо бути щасливими у новому році, вірити в ЗСУ і в себе. На цей раз у нас одне бажання на всіх. І ми обов’язково втілимо його разом. З Новим роком!