Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Не знаєте, що подарувати рідним на Новий рік? У нас є ідеї

Ваша турбота – найкращий подарунок, і ми допоможемо вам проявити її якнайкраще. В Odrex можна замовити CHECK-UP здоров’я. Так-так, на подарунок! По-перше, це зворушливий прояв уваги до близької людини, по-друге, ми сертифікати настільки красиво пакуємо, що їх легко можна покласти під ялинку!

У нас є різні варіанти – універсальний, дитячий, CHECK-UP жіночих гормонів, CHECK-UP перед вагітністю, кардіо- та онко. Цікаво? Тоді разом з Аліною Будігай, менеджером із супроводу пацієнтів, ми розкриваємо деталі про кожний пакет.

Універсальний CHECK-UP — перевірка для тих, хто вважає себе здоровим, але хоче оцінити стан свого організму, або тих, хто ніяк не може визначити причину нездужання.
Що входить?
Консультації сімейного лікаря, гінеколога (для жінок), уролога (для чоловіків), лабораторні тести, рентгенографія легень і кілька видів УЗД.
Скільки триває?
Всього 4 години + повторний візит приблизно за тиждень.

Дитячий CHECK-UP — повний огляд здоров’я. Допомагає виявляти хвороби на безсимптомних стадіях. Мастхев для тих дітей, які займаються спортом або багато подорожують.
Що входить?
Консультація педіатра, лабораторні тести, діагностика серцевої діяльності та кілька видів ультразвукової діагностики.
Скільки триває?
2,5 години + повторний візит приблизно за 3 дні після першого

CHECK-UP жіночих гормонів — повна перевірка гормонів, «відповідальних» за здоров’я жінки. Допомагає виявити на ранній стадії онкологічні захворювання органів малого тазу, дисгормональні захворювання молочної залози, запальні захворювання статевої сфери, патології щитовидної залози тощо.
Що входить?
Лабораторні аналізи, кілька видів ультразвукової діагностики, відеокольпоскопія, ПАП-тест та консультація гінеколога.
Скільки триває?
Всього за 2,5 години + повторний візит приблизно за тиждень.

CHECK-UP перед вагітністю — діагностична програма, яка допомагає підготуватись до народження дитини. Виявляє готовність організму до здорової вагітності, онкологічні захворювання органів малого тазу, дисгормональні захворювання молочної залози, запальні захворювання статевої сфери, наявність та причину безпліддя та інше.
Що входить?
Лабораторні тести, консультація гінеколога, відеокольпоскопія, ПАП-тест, бактеріоскопія та деякі види УЗД-діагностики
Скільки триває:
Всього 3 години + повторний візит приблизно за 2 тижні після першого

Кардіо CHECK-UP — програма поглибленої діагностики наявності або схильності до серцево-судинних захворювань.
Що входить?
Консультація кардіолога, лабораторні аналізи, добове холтерівське моніторування/тредміл-тест (за показаннями), УЗД серця, комплекс інтим-медіа судин шиї.
Скільки триває?
2,5 години + може знадобитись повторний візит наступного дня

Онко CHECK-UP — програма, яка дозволяє виявити порушення в організмі, коли вони піддаються корекції, а також істотно знизити ризики розвитку захворювання.
Що входить?
Повноцінні консультації фахівців, лабораторні тести, діагностика серцевої діяльності, кілька видів ультразвукової діагностики, гастро- та колоноскопія, мамографія та комп’ютерна томографія.
Скільки триває?
Два прийоми по 4 години і один на пів години

ВООЗ рекомендує проводити медичне обстеження один раз на рік. А ми рекомендуємо проходити його в Odrex! Обирайте свій варіант CHECK-UP-подарунка і телефонуйте нам – ми обов’язково детально розкажемо про кожен.

Наші номери: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.