Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Новий пристрій для фізіотерапії та реабілітації в Медичному домі Odrex

Фізіотерапія та реабілітація пацієнтів — напрямок медицини, який займається відновленням максимальної свободи рухів та функціональних можливостей тіла людини.

Це комплекс заходів та вправ, покликаних повернути пацієнту здатність нормально функціонувати та бути максимально самостійним.

Нещодавно фізіотерапія та реабілітація Медичного дому Odrex поповнилась пристроєм для реабілітації «МОТОмед Летто 2». За словами фізіотерапевта, реабілітолога Юрія Железняка, пристрій розроблений спеціально для лежачих пацієнтів, які перебувають на тривалому лікуванні в постільному режимі, на ранніх етапах реабілітації чи відділенні інтенсивної терапії, а також для тих, хто підключений до апарату ШВЛ або відвідує процедури гемодіалізу.

Пристрій допомагає пацієнтам відновлюватись за таких проблем:
• розсіяний склероз,
• спастика,
• параліч при поперечному ураженні спинного мозку,
• неврологічні захворювання, у яких спостерігаються обмеження рухів ніг,
• порушення ходьби.

За допомогою таких процедур можна заповнити нестачу рухливості у лежачих пацієнтів і навіть у тих, хто перебуває в комі. Пацієнти можуть тренуватись як сидячи, так і лежачи в лікарняному ліжку або на терапевтичній кушетці.

Докладніше про відділення фізіотерапії та реабілітації в Медичному домі Odrex.

Записатись на консультацію можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або за допомогою форми «Запишіться на прийом» на нашому сайті.