Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Новорічні історії Odrex. Серія 16: інтенсивна терапія

На Різдво нам хочеться поділитись зворушливими історіями, які повертають віру в диво та людські звершення. За рік у відділенні інтенсивної терапії було надзвичайно багато таких історій — сумних, радісних, тих, що продовжуються. Це історії пацієнтів та їх близьких, а також медичного персоналу, завдяки зусиллям і віддачі якого пацієнти мають другий шанс прожити щасливе життя.

Герої цього випуску — медсестра та фельдшери інтенсивної терапії: старша медична сестра Альона Бондар, медичні сестри Ніколь Бергман та Олена Труфкіна, фельдшери Артем Ткачук, Сергій Бандуровський та Дмитро Філіпов.

Протягом 16 серій відеоблогу ми знайомили вас з тими, хто щоденно багато та старанно працює заради пацієнтів. Всі випуски можна подивитись за посиланням: https://www.youtube.com/playlist?list=PLlnFzusEhpz68IScXjrnalxWSViGk7j2Z Дякуємо, що ви поруч!

Дякуємо вам за увагу, вітаємо зі святами та нагадуємо, що записатись на прийом лікаря в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua або за номером +38 (048) 730-00-30.