Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Один рік приймальному відділенню Медичного дому Odrex

Сьогодні, 11 липня, виповнюється рік приймальному відділенню Медичного дому Odrex!

За цей час до приймального відділення звернулось 5810 пацієнтів, за швидкою допомогою прийнято 969 пацієнтів. Крім того, невідкладна допомога була надана 4173 пацієнтам, 1637 госпіталізовано, а також було проведено 363 ургентні операції.

За рік команда приймального відділення під керівництвом Олени Черненко поповнилась ургентними фахівцями. Тепер 24/7 надають екстрену допомогу неврологи, дитячі та дорослі травматологи, урологи, нейрохірурги, стоматологи, судинні хірурги.

Також на базі приймального відділення стало можливо проводити ургентне УЗД, невідкладну допомогу 3-ї категорії, ургентну вакцинацію проти правця та здати ургентні аналізи: крові, сечі, креатинін, D-димер, групу крові/резус, тропонін Т, креатинкіназу-МВ, міоглобін ), коагулограму.

Щиро вітаємо весь медичний персонал приймального відділення. Дякуємо вам за щоденну працю, яка несе здоров’я, турботу та світло. Дякуємо за знання та навички, які ви щодня застосовуєте у роботі. За те, що віддаєте час і любов на благо людей, які потребують допомоги!