Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Odrex стежить за науковими дослідженнями у сфері онкології

Співробітники відділення онкології Медичного дому Odrex постійно вдосконалюють свої знання та регулярно беруть участь у міжнародних конгресах та з’їздах, присвячених сучасним науковим дослідженням у сфері онкології.

Останні 10 років активний розвиток отримала таргетна (цільова) терапія, спрямована на прицільне, локальне знищення пухлини. Стрімко набирає обертів також імунотерапія.

Це означає, що коли раніше підбір ліків залежав переважно від розміру та поширеності пухлини, то на даний момент враховують, перш за все, її біологічні особливості. Такий структурний аналіз називається імуногістохімією.

Про нові підходи у боротьбі з онкозахворюваннями у нашому новому відео розповідають онкологи Медичного дому Odrex Світлана Стороженко та Владислав Севергін.

Зазначимо, що Медичний дім має в своєму розпорядженні сучасні палати для стаціонарного перебування хворих. Водночас процедури з ін’єкціями, крапельницями та різноманітними методами доставки лікарських речовин не завжди вимагають суворого стаціонару. Іноді для пацієнта допустимо поєднувати візити до клініки з відвідинами роботи або заняттями будь-якого іншого роду.

Докладніше про роботу відділення онкології Медичного дому Odrex читайте на нашому сайті: онкологічне відділення.