Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Наш Дім дитячого здоров’я відкрився!

Ми постарались зробити так, щоб малюк та його батьки взагалі не відчували себе «як у лікарні». Ми навіть не лікарня, а Будинок дитячого здоров’я  — «Одрік», якого нам самим колись так бракувало — з веселим світлим інтер’єром та доброзичливою атмосферою.

dsc_0027

Ми дуже любимо своїх діток, чи не так? Тому й переживаємо за дитину завжди більше, ніж за себе. А особливо гостро це відчувається, якщо дитина захворіла і без медичної допомоги не обійтись. А чого ми і наші дітки боїмось найбільше, то це лікарняних стін, стійкого запаху медикаментів, грубих санітарок та болючих уколів… С-с-страшно!

«Все, що вам потрібно — вже тут: чисто, затишно, посмішки всюди. Коли ми зайшли сюди, то одразу заспокоїлись. Це точно 50% успіху — і це дуже важливо для батьків», — Наталія Боровська, мама Арсенія, першого паціента дитячого стаціонару «Одрік»

Повний цикл лікування, не виходячи з «Дому»

Не залишаючи межі «Одріка», можна вирішити багато медичних проблем. Ми повноцінно дбаємо про дітей, так що вам майже ніколи бігти кудись ще. Будинок дитячого здоров’я «Одрік» – це поліклініка, стаціонар та відділення імунопрофілактики в одному флаконі.

Поліклініка

Тут ви завжди можете обстежити та проконсультувати вашого малюка, отримати рекомендації щодо лікування дитини, пройти медогляд та оформити медичні документи для вступу до школи чи дитячого садка. А ще – отримати приємний та корисний масаж.

Якщо таблеток та сиропів недостатньо, і є потреба в уколах чи крапельницях, можна затриматись у палаті денного стаціонару. Після цього, як дитина відновить сили — піти додому.

Педіатрічний стаціонар

Тут вирішуються проблеми серйозніші. При необхідності тривалого лікування під наглядом лікаря маленький пацієнт лягає до палати із затишною та веселою обстановкою, де отримує всю необхідну турботу.

dsc_6846

Відділення імунопрофілактики

Тут є все для планування та проведення вакцинації за календарем щеплень, у тому числі за індивідуальним графіком. При деяких індивідуальних особливостях імунітету та для більшої безпеки ми можемо запропонувати вакцинацію в умовах стаціонару. А головне, ми використовуємо лише імунобіологічні препарати, що добре зарекомендували себе в Європі, якість яких можемо гарантувати.

До кого потрапляють маленькі пацієнти

Головний архімаг «Одріка» — педіатр. І у кожного малюка він свій. Цей лікар знає все про маленького пацієнта, адже він стежить за здоров’ям свого підопічного від народження. За потреби педіатр направляє дитину на консультацію до інших чарівників — вузькопрофільних фахівців поліклініки.

У нашій команді — представники всіх напрямків сучасної медицини: алерголог, гастроентеролог, гінеколог, дерматолог, дієтолог, імунолог, інфекціоніст, кардіоревматолог, логопед, ЛОР, масажист, невролог, ортопед, офтальмолог, психолог, фтизіатр, хірург, хірург.

dsc_6880

Завідувачка Домом дитячого здоров’я — Світлана Козлова

Як ми працюємо з дітлахами

Маленькі діти не завжди здатні пояснити, що їх турбує. Педіатри медичного дому «Одрік» зможуть зрозуміти кожну дитину та точно визначити причини поганого самопочуття. Наші лікарі не призначають зайвих аналізів чи непотрібних процедур. Батькам зрозуміло та докладно роз’яснюються всі призначення. Одна з головних нагород для наших лікарів — це посмішка на обличчі наших маленьких пацієнтів після прийому.

Почувайте себе як «Вдома»

Прекрасна команда висококваліфікованих фахівців — кістяк Дому дитячого здоров’я. Втім, це не єдина особливість «Одріка». Друга, не менш важлива перевага — затишна атмосфера. Інтер’єр прикрашений веселими персонажами мультфільму, є спеціальна зона з пеленальним столиком, затишними кріслами і місцем для годування. Наша гордість — яскрава і затишна ігрова кімната для особливо активних діток з безліччю різних розваг.

dsc_6985

Звідки взявся «Одрік»?

odrik-ikonki-200kh200-1

Одрік – мешканець Дому дитячого здоров’я. Це чарівне звірятко ще зовсім маленьке, але вже встигло багато пережити.

Якось його друзі захворіли. Не було кому пограти з ним у футбол, поплавати в басейні, сходити в кіно… Одрік залишився зовсім один. Тоді він і вирішив навчитися найголовнішої магії: допомагати діткам якнайменше хворіти і якнайшвидше одужувати.
Одрик дізнався, що такі чарівники називаються «лікарі». Але для того, щоб стати лікарем, потрібно докласти багато зусиль. Одного бажання недостатньо.

… І маленьке звірятко прийшло до Медичного дому Odrex. Доброзичливі лікарі з радістю погодились навчити його дбати про своє здоров’я — і допомагати іншим. Але тільки якщо Одрік старанно навчатиметься і старанно їм допомагатиме. З цього моменту починається історія нашого героя.