Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Олег Бохонко пройшов курс EHRA та отримав акредитацію EACCME

«Наша місія — поліпшити якість життя і скоротити кількість раптових серцевих смертей, борючись для цього з порушеннями ритму серця», — так звучить девіз Європейської асоціації серцевого ритму.

Європейська асоціація серцевого ритму (#EHRA) — філія Європейського товариства кардіологів (#ESC) та провідна організація боротьби з порушеннями серцевого ритму. У EHRA входить понад 2000 членів з усього світу, включаючи аритмологів, електрофізіологів, медсестер та суміжних фахівців.

Європейська асоціація серцевого ритму безперервно навчає, готує та проводить сертифікацію лікарів та суміжних фахівців, які лікують аритмії. Особливий акцент робиться на фібриляцію передсердь та електрофізіології. Асоціація – джерело високоякісної, неупередженої, науково обґрунтованої інформації.

На початку грудня аритмолог Медичного дому Odrex Олег Бохонко пройшов курс EHRA з електрофізіології з фокусом на фібриляції передсердь та отримав акредитацію #EACCME (Європейської ради з акредитації для безперервної медичної освіти).

Вітаємо Олега Ігоровича та бажаємо успішного застосування набутих знань у роботі!