Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Олександр Айзенгарт запрошує на Odrex Bariatric Meeting V

17 та 18 вересня ми чекаємо вас на ювілейній Міжнародній науково-практичній баріатричній конференції Odrex Bariatric Meeting V, яка пройде в Medical Hub Odrex.

Пропонуємо вашій увазі відеозапрошення спікера конференції, баріатричного хірурга, доцента, магістра громадського здоров’я, члена Американської колегії хірургів — Олександра Айзенгарта.

Олександр Айзенгарт — експерт в області лікування ожиріння у дітей і підлітків та баріатричної хірургії пацієнтів, які очікують пересадку органів.

Доктор Айзенгарт отримав медичну ступінь в Медичній школі Університету Мічигану в Енн-Арбор. Закінчив резидентуру по загальній хірургії в медичному центрі Каліфорнійського університету в Сан-Франциско. Він пройшов спеціальну підготовку по поглибленій лапароскопічній, метаболічній і баріатричній хірургії в медичному центрі Седарс-Синай в Лос-Анджелесі. Також служив командиром в медичному корпусі Військово-морського флоту США в чині лейтенанта. Доктор Айзенгарт був головним хірургом у військово-морській лікарні США в Кемп-Пендлтоні і завідувачем відділенням військово-морської лікарні США в Йокосуке, Японія.

Олександр Айзенгарт — сертифікований в Американській раді хірургії і є членом Американської колегії хірургів. Він також є членом Американського товариства шлунково-кишкових і ендоскопічних хірургів, Товариства хірургії травного тракту і Хірургічного суспільства Наффцигера.

Також доктор Айзенгард є обраним президентом Американського товариства метаболічної та баріатричної хірургії Флориди, Пуерто-Ріко та Карибського басейну й співголовою товариства з питань розвитку та оцінки робототехніки Флориди.

Конференція Odrex Bariatric Meeting буде цікава хірургам, ендокринологам, дієтологам, сімейним лікарям та гастроентерологам.

Участь у конференції — безкоштовна, а наживо в залі Medical Hub Odrex можлива за спеціальним запрошенням. Пишіть на medhubodrex@gmail.com.

Реєстрація на онлайн-участь у конференції — за посиланням: https://forms.gle/2VZnHG2yGqVR6FvPA

Буде багато нового, цікавого та виняткового. До зустрічі на Ювілейній міжнародній науково-практичній конференції з лікування ожиріння.