Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Новий формат підготовки лікарів в Україні

Медичний дім Odrex та Одеський Національний Медичний університет підписали безпрецедентну угоду про співпрацю.

blog-2017-ov-onmu2x

Договір про співпрацю у сфері підготовки медичних кадрів, забезпечення лікувально-діагностичного процесу, а також проведення та впровадження у практику наукових досліджень підписали 6 листопада у Medical Hub Odrex.

Угоду підписували генеральний директор Медичного дому Odrex Тигран Арутюнян та ректор Одеського Національного Медичного університету, академік НАМН України Валерій Запорожан. Договір у такому форматі між приватною клінікою та державним вузом підписано вперше в Україні.

Згідно з угодою на базі Медичного дому Odrex вже найближчим часом розпочне роботу клінічний лікувально-діагностичний центр, де будуть розміщені чотири кафедри ОНМедУ: кафедра пропедевтики внутрішніх хвороб та терапії, кафедра внутрішньої медицини з курсом серцево-судинної патології, кафедра анестезіології та інтенсивної терапії також кафедра роботизованої та ендоскопічної хірургії.

«Odrex — перший в Україні приватний медичний центр, який набув статусу університетської клініки. Це історичний момент»,— заявив на церемонії підписання договору Валерій Запорожан

Завдяки новій співпраці Одеський національний медичний університет отримає можливість використати сучасну матеріально-технічну базу Медичного дому Odrex для розвитку своєї наукової діяльності, проведення клінічних досліджень, а також для розробок нових методів профілактики, діагностики та лікування захворювань. Також університет зможе залучати висококваліфікованих спеціалістів Odrex для навчання молодих медичних працівників та підвищення кваліфікації кадрів.

«Цей шлях давно пройшли усі розвинені країни. Медичні університети Європи та США, потребуючи власної клініки, оголошують конкурс та обирають серед приватних компаній установу, яка стане університетською. За кордоном усі приватні медичні центри прагнуть набути цього статусу. Тому що об’єднання коштів, які є у приватної медицини, та знань університетських науковців, професіоналів найвищого класу, дає якісно новий рівень», — зазначив Валерій Запорожан.

Сторони впевнені: дана співпраця дозволить розкрити науковий потенціал державного вишу, а молоді медичні фахівці у стінах сучасної приватної клініки зможуть отримувати необхідний практичний досвід, якого сьогодні потребують гостро.

На думку Валерія Запорожена, за 5 років існування Медичний дім Odrex зарекомендував себе як провідна клініка України у контексті інноваційних технологій та бажання рухатися вперед.

«Нинішнє об’єднання сил університету та коштів Odrex дозволить нам отримати щось унікальне. Насамперед, це нова якість медичної освіти в Україні. Адже ті технології, які нині мають Одеський національний медуніверситет, потрібні не лише всередині країни, а й у всій Східній Європі. Об’єднавшись із клінікою Odrex, ми розраховуємо, що незабаром до нас на навчання приїжджатимуть лікарі з Румунії, Болгарії, Польщі та інших країн. Одеса може бути медичною “меккою” України», — сказав ректор ОНМедУ.

Медичному домуу Odrex, у свою чергу, угода з університетом надає можливість консультуватись з науковцями з питань лікування тяжких хворих.

«Договір дає старт великому спільному майбутньому. Угода відкриває нам можливості для впровадження нових технологій, нових знань, підвищення рівня медичної освіти. Переконаний: те, що ми робимо сьогодні, вже за кілька років стане національним стандартом співпраці між освітніми установами та приватною медициною. Спільними зусиллями ми змінюємо систему охорони здоров’я України», — наголосив генеральний директор Медичного дому Odrex Тігран Арутюнян.