Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Онкогінекологія. Консультує онколог-гінеколог – Артем Степанян

Важливий факт: рак шийки матки є одним з найбільш часто зустрічаємих онкозахворювань.

Але ні для кого не секрет, що почати лікування на передраковій стадії, можливо повне лікування. Так, завдяки ранній діагностиці та іншим профілактичним заходам в деяких країнах рак шийки матки поступово зникає зовсім – як в Австралії.

Якщо ж рак виявлено, то є безліч способів його перемогти! Лікування раку шийки матки лікар призначає індивідуально в кожному клінічному випадку, згідно з міжнародними протоколами. Головне – не затягувати, не чекати болів і кровотеч. Лікування раку – далеко не завжди страшно і гірше самого раку, як багато хто думає. Стоячи перед вибором лікування, лікар і пацієнт дивляться не тільки на тривалість життя, але і на її якість.

При успішному лікуванні жінка веде повноцінне життя після раку шийки матки. На певних стадіях можливо зберегти репродуктивну функцію статевих органів. Також сьогодні є хірургічні методики лікування, які не вимагають подальшого застосування променевої терапії.

Такими методиками володіє і Артем Степанян – відомий онколог-гінеколог з Вірменії, який у вересні приїжджає в Odrex. Щоб отримати безкоштовну консультативну допомогу доктора Степаняна, запишіться по телефону +38 (048) 730 00 30 або на сайті.