Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Відділення ортопедії та травматології розширюється!

Напрямок ортопедії та травматології Odrex став ще більше і краще! Тепер це велике відділення, очолюване Костянтином Палагнюком — кандидатом медичних наук, ортопедом-травматологом вищої категорії, який щорічно проводить велику кількість операцій. З початку тижня команда провела вже понад 10 ортопедо-травматологічних операцій.

Повернути радість руху, можливість знову ходити, бігати, їздити на велосипеді, позбавити від болю через травму, захворювання або вікові процеси — все це під силу команді ортопедів-травматологів Odrex.

Основні принципи, за якими працюють наші ортопеди-травматологи:

  • комплексний підхід,
  • хірургія одного дня і швидке відновлення,
  • постійне спостереження після операції,
  • прозоре ціноутворення.

На фото — команда ортопедів-травматологів: Василь Фізор, Акраман Межиєв, Костянтин Палагнюк, Руслан Буза, Руслан Велієв.

У Медичному домі Odrex усі відділення та операційні знаходяться в межах однієї будівлі, що грає велику роль у швидкому і якісному наданні допомоги при травмах. Травматологічні операції, встановлення ендопротезів та металоконструкцій здійснюють досвідчені фахівці, враховуючи індивідуальні особливості кожного пацієнта. Під час процедури контролюються і виводяться на монітор всі параметри життєдіяльності пацієнта, допомагаючи швидко усувати ускладнення і реагувати на непередбачені ситуації.

Записатися на консультацію до ортопеда-травматолога можна за номером +38 (048) 730-00-30 або через форму на сайті. Приймальне відділення приймає пацієнтів з травмами опорно-рухового апарату 24/7.