Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Відкриття кафедр МДУ на базі Медичного дому Odrex

Нещодавно Одеський медичний інститут МДУ оголосив про створення двох нових кафедр спільно з Медичним домом Odrex: кафедри хірургії та кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю.

Минулого тижня в Medical Hub Odrex відбулось урочисте відкриття нової кафедри МДУ. Завідувачем кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю став Дмитро Георгійович Гавриченко, медичний директор клініки Odrex, анестезіолог-реаніматолог, кандидат медичних наук.

За словами проректора МДУ з науково-медичної роботи Вадима Олексійовича Ульянова, це перша кафедра в Україні, яка в назві якої є медицина болю, і яка активно розвиватиме цей напрямок медичній науці.

Дмитро Гавриченко розповідає, що базові принципи терапії больових синдромів було визнано ВООЗ більше 30 років тому, але в Україні цей напрямок ще не встиг отримати належного розвитку. Тим не менш, больовий синдром — одна з найпоширеніших причин звернень за першою медичною допомогою. Лікування больового синдрому, а також паліативна терапія, тобто порятунок від фізичних страждань, які супроводжують невиліковні захворювання, — вкрай актуальні напрямки медицини. Сьогодні їх активно запроваджують у Медичному домі Odrex, а з відкриттям кафедри МДУ з’явиться ще й можливість розвивати наукову базу.