Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Відкриття Клінічної онкології Odrex

Сьогодні ми відкрили Клінічну онкологію Odrex — новий корпус багатопрофільної клініки на Розкидайлівський та центр, де зібрані всі види хіміотерапії та необхідні супутні послуги.

Тривала та складна терапія сьогодні не така, як раніше. Сьогодні введення лікарських препаратів вже не так агресивно і пригнічуюче позначається на якості життя та його звичному ритмі. У створенні нового центру ми дотримувались таких принципів:

  • У своїй роботі ми використовуємо лише перевірені препарати, передове обладнання та найсучасніші протоколи – тому лікування в Клінічній онкології Odrex відбувається на найвищому рівні. В центрі доступні консультації клінічного онколога, гематолога, суміжних спеціалістів, обстеження перед проходженням курсу, встановлення порт-систем, всі види хіміотерапії, терапія болю тощо.
  • Комплексний та продуманий підхід до лікування – основа ефективної боротьби зі злоякісними новоутвореннями. Так роблять у передових медичних закладах світу, і така сама практика використовується в Клінічній онкології Odrex. Більше не потрібно шукати лікарів чи діагностику в різних лікарнях — в одному місці вже зібрано необхідні види обстеження, терапії, хірургії та реабілітації.
  • Тактика та методи лікування приймаються спільними зусиллями клінічного онколога та лікарів суміжних спеціальностей. Учасники мультидисциплінарного консиліуму — лікарі з великим досвідом, члени медичних асоціації ESMO і ESSO — а тому їхні знання заслуговують на довіру.
  • Палати центру оснащені зручними ліжками, кнопкою виклику персоналу та апаратами для моніторингу життєвих функцій – усім, що може знадобитися людині, яка проходить курс хіміотерапії. Крім того, центр відрізняється просторістю та приємним світлим інтер’єром – так що атмосфера всередині зовсім не нагадує лікарню.
  • Персональний адміністратор планує прийоми та нагадує про візити до Клінічної онкології. Крім того, він постійно на зв’язку та готовий вислухати і, якщо це можливо, оперативно виконати побажання пацієнта.

Записатись на консультацію онколога ви можете за допомогою мобільного додатку Odrex, через форму на сайті або у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.