Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Відкриття відділення онкології

Тепер у нашій клініці можна оперувати пухлини будь-якої складності. І шляхом відкритих порожнинних операцій і малоінвазивним способом — тобто через проколи, за допомогою малого хірургічного втручання, яке зберігає зовнішній косметичний ефект і не потребує тривалого відновлювального періоду.

ruki

Команда спеціалістів відділення онкології

Валентин Геннадійович Корнієнко — завідувач відділенням, онколог-гінеколог, представник Європейського товариства гінекологічної онкології (ESGO), американського Товариства гінекологічної онкології (SGO) та Європейського товариства гінекологічної лапароскопії (ESGE)

Олександр Вільович Конопко — хірург-онколог вищої категорії, уролог, представник Європейської Асоціації Урологів та Національної Асоціації Онкологів України

Володимир Сажієнко — хірург-онколог (маммолог), пластичний хірург, керівник Клініки пластичної хірургії Медичного дому Odrex

Денис Васильович Карпегін — хірург-онколог (маммолог), випускник Європейської медичної школи за напрямком онкомамології

Павло Васильович Самойлов — онколог-мамолог вищої категорії, онкодерматолог, представник Національної асоціації онкологів України

Ольга Віленівна Єфименко — онколог вищої категорії, представник Національної асоціації онкологів України

Що ми лікуємо у відділенні онкології?

Наші кваліфіковані кадри з багаторічним професійним стажем, які володіють усіма сучасними методиками хірургічного усунення доброякісних та злоякісних новоутворень, готові оперувати пухлини:

 • гінекологічні: яєчників, тіла матки, шийки матки, вульви (зовнішніх жіночих статевих органів), піхви,
 • урологічні: нирок, сечового міхура та простати,
 • молочної залози, у тому числі і у чоловіків,
 • шкірні,
 • шлунково-кишкового тракту: кишечника, шлунка, печінки та підшлункової залози.

Перед тим, як отримати призначення на операцію, пацієнт повинен пройти низку діагностичних обстежень з наведеного нижче списку:

 • комп’ютерна томографія (із введенням контрастної речовини) — рентгенологічне обстеження, в результаті якого лікар отримує об’ємне зображення ураженої ділянки тіла в різних зрізах,
 • магнітно-резонансна томографія (із введенням контрастної речовини) — аналогічне комп’ютерній томографії обстеження ураженої ділянки тіла, але електромагнітними хвилями; є більш інформативним для моніторингу м’яких тканин,
 • еластографія — диференціальна УЗД-діагностика доброякісних та злоякісних утворень,
 • рентгенографія,
 • ендоскопія — діагностичні обстеження всіх відділів травної системи за допомогою спеціальних оптичних приладів ендоскопів,
 • мамографія — метод діагностики стану молочних залоз,
 • лабораторні тести на онкомаркери,
 • гістероскопія — огляд внутрішньої поверхні матки та шийки матки з можливістю проведення малоінвазивних операцій відразу після виявлення серйозних внутрішніх порушень
 • кольпоскопія — огляд шийки матки та стінок піхви,
 • цистоскопія — огляд внутрішньої поверхні сечового міхура.

Медичний дім Odrex розвиває  співпрацю з київською Клінікою Спіженко

У цей лікувальний заклад ми відправляємо всіх, хто потребує проведення променевої терапії. З експертами клініки Спіженка онкологи Odrex обговорюють необхідний комплексний курс лікування пацієнтів: організовують скайпом онлайн-дискусію на тему клінічних рекомендацій. Такий консиліум проходить з обов’язковою участю онколога, променевого терапевта, хіміотерапевта та суміжного спеціаліста (онкодерматолога, онколога-маммолога, гастроентеролога чи інших, залежно від того, які саме уражені органи та системи у хворого).Кожен, хто відвідує наш Медичний дім, є людиною з персональною, унікальною історією. У кожного — своя, окрема сукупність причин формування хвороби, і лікарі враховують різні чинники, що передували її виникненню. Перш ніж вибрати тип операції, команда наших онкологів бере до уваги найменші функціональні збої у вашому організмі.

Онкогінеколог Валентин Корнієнко, онкоуролог Олександр Конопко та онкомаммолог Денис Карпегін у клиніці Спиженко

Вирізати пухлини конвеєром однозначно не характерна для нашої клініки риса. В Odrex операції не штампують за одним заданим зразком, а вибирають індивідуальну методику, яка є максимально корисною для пацієнта в конкретній ситуації. Будь-яка недуга має кілька сценаріїв «наступу» на здоров’я людини. І лікарі Odrex прогнозують найімовірніший зі сценаріїв, і вносять до нього правки з метою отримати гідний результат терапії без подальших рецидивів та ускладнень.

Вся тактика терапії, що використовується в Odrex, відповідає світовим протоколам лікування онкохворих. Для нас немає переваг серед категорій населення, ми готові подбати про всіх, хто шукає підтримки. І боротися за найдорожче — ваше довголіття.

Нагадуємо, що на першій стадії формування пухлини шанси на одужання становлять понад 90%. Тому ігнорувати прогрес хвороби не варто. Важливо вчасно підняти на сполох. А сигнал вам дасть Онко Check-Up — діагностика, яку можна пройти в Odrex. Це програма, яка є профілактичним обстеженням європейського рівня. Призначена для виявлення ранніх стадій та прихованих форм підступних недуг.

Медичний дім береже ваш час

В амбулаторно-поліклінічному відділенні немає черг, заявлену проблему вирішать у стислий термін. Якщо ж знадобиться термінова операція, то в клініці малоінвазивної хірургії Odrex її проведуть негайно. Водночас тривале перебування у стаціонарі не буде потрібно.

Медичний дім зберігає ваші фінансові ресурси. Ми пропонуємо чесне лікування без додаткових грошових витрат на послуги медперсоналу.

Надаємо повну підготовку до операції, починаючи від передбачених у палаті халатів і закінчуючи добовим харчуванням.

Ціле оснащення хірургічного процесу необхідними допоміжними матеріалами також входить у загальний пакет послуг.

Якщо ви втратили надію, пам’ятайте, що на зміну глибоким сутінкам завжди приходить світанок. Здолає дорогу той, хто йде. І цю дорогу ми готові пройти з вами, залишивши позаду всі негаразди та тяготи.

Запишіться на консультацію до наших спеціалістів за номером +38(048)7300030