Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Відкриття Жіночої консультації в Odrex. Репортаж 7 каналу

Нещодавно в Медичному домі Odrex відбулось урочисте відкриття Жіночої консультації.

В новому відділенні ми зібрали команду акушерів-гінекологів та лікарів УЗД, серед яких провідні лікарі та фахівці, сертифіковані Fetal Medicine Foundation. Наші лікарі забезпечують ведення вагітності за передовими протоколами, включаючи скринінг міжнародної програми Astraia з дуже точним розрахунком індивідуального генетичного ризику. Одна з особливостей відділення у тому, що веденням вагітності може займатись один фахівець, який є і акушером-гінекологом, і лікарем УЗД одночасно.

Про відкриття та роботу нового відділення журналістам 7 каналу розповіли:
• заступник медичного директора з акушерства і гінекології, акушер-гінеколог, лікар УЗД, генетик — Вікторія Буйнова,
• доктор медичних наук, професор акушерства і гінекології, лікар вищої атестаційної категорії, секретар Національної Ради з охорони здоров’я і безпеки — Світлана Галич,
• акушер-гінеколог, хірург-гінеколог, онкогінеколог — Ольга Куліш.

Нагадуємо, що стати на облік ви можете у самій Жіночій консультації та Поліклініках всієї сім’ї в Райдужному, на Сахарова та в місті Южне.

Ознайомитись із програмами ведення вагітності можна за посиланням: https://odrex.ua/ua/department/puteshestvie-v-beremennost/ Дізнатись більше про умови та вартість програм ви можете за телефоном менеджера з програм: +38 (048) 752-88-80.

Дізнатись більше про Жіночу консультацію Odrex: https://odrex.ua/department/pregnancy-center/

Записатись на діагностику, моніторинг плода та консультацію ви можете у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.