Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Відкриття Жіночої консультації в Odrex

В День закоханих в Медичному домі Odrex відбулось урочисте відкриття відділення Жіночої консультації.

Народження дитини — це безумовно важливий етап в житті кожної людини, який потребує дбайливого ставлення та якісних послуг. Лікарі Жіночої консультації Odrex підтримують пару на кожному етапі та забезпечують повний комплекс ведення вагітності від А до Я.

Ми зібрали команду акушерів-гінекологів та лікарів УЗД, серед яких провідні лікарі та фахівці, сертифіковані Fetal Medicine Foundation. Нам було важливо, щоб наші лікарі забезпечували ведення вагітності за передовими протоколами, включаючи скринінг міжнародної програми Astraia з дуже точним розрахунком індивідуального генетичного ризику. Одна з особливостей відділення у тому, що веденням вагітності може займатись один фахівець, який є і акушером-гінекологом, і лікарем УЗД одночасно.

Спеціалісти Медичного дому Odrex створили комплексні програми для спостереження вагітності з урахуванням усіх необхідних процедур, консультацій та досліджень. Наші лікарі контролюють графік обстежень і нагадують про них пацієнткам, що звільняє вагітну від зайвих турбот.

Стати на облік можна у самій Жіночій консультації та Поліклініках всієї сім’ї в Райдужному, на Сахарова та в місті Южне.

Ми раді відкрити Жіночу консультацію, де жінка безтурботно насолоджуватиметься своєю вагітністю. Де вагітна не залишається одна, отримуючи максимальну кількість необхідних контактів та відповіді на всі свої запитання.

Пропонуємо вашій увазі фото з відкриття та чекаємо вас в новому відділенні!

Ознайомитись із програмами ведення вагітності можна за посиланням  Дізнатись більше про умови та вартість програм ви можете за телефоном менеджера з програм: +38 (048) 752-88-80.

Дізнатись більше про Жіночу консультацію Odrex.

Записатись на діагностику, моніторинг плода та консультацію ви можете у операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.