Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Відгук пацієнтки Галини Анатоліївни про гінеколога Гаррі Чарчяна

“Все було чітко, злагоджено. З усіх боків мене підхоплювали чиїсь турботливі руки, не даючи відчути тривогу”, – так розповідає пацієнтка Галина Анатоліївна про перебування в Медичному домі Odrex.

Галина звернулась в клініку в січні, і її лікарем стала Ірина Василівна Циганенко, акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог.

Довіра, яка виникла вже з перших хвилин консультації, стала основним “двигуном” у прийнятті рішень. І жодних сумнівів надалі не виникало – лише впевненість і бажання рухатись вперед.

За рекомендацією Ірини Василівни наша пацієнтка звернулась по консультативну та хірургічну допомогу до Гаррі Рубеновича Чарчяна, який регулярно приїжджає в Odrex з робочим візитом.

Гаррі Чарчян курує Центр лікування міоми матки в Медичному домі Odrex і є сертифікованим хірургом німецького товариства гінекологічної ендоскопії (AGE) з сертифікатом вищої хірургічної категорії MIC III і асоціації акушерства та гінекології Німеччини (DGGG).

Протягом останніх 5 років лікар входить до топ-10 гінекологів у топ-100 лікарів усіх спеціальностей Німеччини за даними журналу Focus.

Якщо ви хочете отримати консультативний висновок або хірургічну допомогу Гаррі Чарчяна, ви можете залишити заявку за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму “Запишіться на прийом” на нашому сайті https://odrex.ua/.

Детальніше про гінекологічний напрямок можна дізнатися на нашому сайті: https://odrex.ua/department/gynecology/