Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Історія Олександри Лаврентьєвої, пацієнтки, яка пройшла баріатрію

Олександра Лаврентьєва розповідає: “Часто ми забуваємо про те, що не мати зайву вагу – це не тільки естетична складова нашого життя. Це і наше здоров’я, яке потрібно берегти”. З моменту проведеної баріатричної операції у нашої героїні минуло менше року, а вона вже досягла чудових результатів – і продовжує працювати над своїм здоров’ям.

ДО

Усе життя я боролась із зайвою вагою. Але в якийсь момент стало дуже важко, самостійно скинути кілограми вже не виходило. І, поговоривши зі своїм лікарем, онкологом-гінекологом Валентином Корнієнком, я дійшла висновку: мені потрібна баріатрія.

Доведено, що зайва вага провокує розвиток і рецидиви онкозахворювань. Без зменшення кілограмів безглуздо також братись за ендопротезування ноги. А без цієї операції неможливо почати вести активний спосіб життя.

Мотивувала мене до баріатрії і моя маленька племінниця, вона дуже хотіла, щоб я з нею частіше виходила на прогулянки, гралась, бігала. Ну і, якщо говорити про красу, то я дуже люблю взуття на підборах. Але, на жаль, носити таке не могла.

«У цьому випадку йшлося про морбідне ожиріння 3-го ступеня з індексом маси тіла 44. Це були абсолютні показання до баріатрії. Ми провели Олександрі рестриктивно-шунтувальну операцію (байпас). На сьогоднішній день це ефективний лапароскопічний метод, що обіцяє найкращий довгостроковий прогноз щодо втрати ваги. І закріплення цієї ваги надалі», – Андрій Фомін, керівник напрямку баріатрії, гастроінтестинальний хірург, онкохірург, хірург вищої категорії.

ПІСЛЯ

За дев’ять післяопераційних місяців, пішло вже 40 кг! Тепер я почуваюсь зовсім по-іншому. Уже вдягаю туфлі й босоніжки на маленьких, але все-таки підборах! Звичайно, коли процес схуднення пішов, ти починаєш собі все більше і більше подобатись. Дуже приємно купувати обновки.

Раніше нічого не могла знайти за своїм розміром, а зараз уже навіть можна вибирати те, що подобається, а не те, що просто підходить за габаритами. До операції я не могла підніматись сходами, а зараз задишки немає взагалі. Тиск – можна летіти в космос! Майже відновилась печінка.

Часто ми забуваємо про те, що не мати зайву вагу – це не тільки естетична складова нашого життя. Це і наше здоров’я, яке потрібно берегти.

«Не слід думати, що баріатрія позбавить усіх проблем назавжди. Після операції необхідно контролювати свій раціон харчування. У меню має бути багато білка. Якщо не хочеться м’яса, риби, сиру, то можна звернутись до спортивного харчування. І обов’язково – рух», — Вероніка Непорада, ендокринолог, фахівець із метаболічних розладів

Отже, успіх у досягненні наміченого результату в післяопераційному періоді багато в чому залежить від цілеспрямованості й акуратності у виконанні рекомендацій.

А зовсім скоро в Medical Hub Odrex пройде конференція, присвячена баріатрії.

Зареєструватись