Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!
В цьому розділі можуть зустрічатись відверті сцени, зображення ран і хірургічних операцій. Вразливим людям рекомендуємо утриматись від перегляду.

Перша операція на Філатова – лікуємо варикоз

Що ж, поїхали! Операційний старт в Багатопрофільній лікарні на Філатова – судинний хірург Михайло Чехлов разом з Людмилою Булатовою та Данилом Триморушем вже другий тиждень поспіль проводять втручання на судинах. Завітали на перше з них і побачили, як лікують варикозне розширення вен.

Якщо ви думаєте, що операція на венах – це 2 тижні лікарняного, а потім ще довге відновлення, то ви помиляєтесь – це вже давно не актуально. Часто пацієнти відзначають, що вона переноситься легше, ніж візит до стоматолога. Що ж, для цього є підґрунтя — лаконічність методу, швидке відновлення, відсутність помітних слідів — і не тільки.

Шлях від передопераційних обстежень та розмітки до прощання з медперсоналом після операції займає години. Венектомія не потребує тривалого перебування в палаті, і одразу після лікування пацієнт вирушає додому – на своїх ногах. Не потрібно робити перерву у роботі чи інших заняттях.

Це безпечно, адже судинний хірург вже провів тисячі втручань за свою кар’єру, команда — злагоджена, кожен крок супроводжується УЗ-контролем, використовується сучасне обладнання та одноразовий інструментарій.

Операція не залишає помітних слідів по собі, а, навпаки, вирішує питання з естетикою – прибирає вени, які виступали на поверхню.

Зараз у всьому світі стандартом лікування варикозно розширених вен є їх «заварювання». Існують два основних методи для цього — лазерна облітерація та радіочастотна коагуляція, які дуже схожі один на одного. Для Михайла Володимировича важливо, що кожен його пацієнт має вибір: який метод використовувати, робити під місцевою анестезією або уві сні. Методи можуть відрізнятися варіантом впливу на вени, але не результатом.

В Багатопрофільній лікарні втручання проводять новим лазером з довжиною хвилі 1940 нм Lasotronix 2022 року – це обладнання для багатьох європейських клінік є новинкою.
Операція проходить без розрізів, без надмірного нагрівання вен, без болі, але з чудовим ефектом. До речі, загальний наркоз тут не актуальний – більшість операцій при варикозному розширенні проводять під місцевою анестезією, поки хірургічна команда спілкується з пацієнтом.

Після операції у цього пацієнта, як і у багатьох інших, виникає питання: «Що далі?» Будь-яке втручання при варикозному розширенні має свої конкретні цілі, такі як поліпшення зовнішнього вигляду, усунення симптомів венозних захворювань, зниження ризику венозних тромбозів та запобігання прогресуванню захворювання та розвитку трофічних розладів. Операція дає надійний і довготривалий ефект — цілі досягнуто. Оскільки операція малоінвазивна і проводиться через невеликі проколи, єдине, що нагадуватиме про неї – невеликі синці, які згодом самостійно проходять.

То чи справді вечір пана Івана, першому пацієнтові операційного блоку на Філатова, пройшов без зайвих хвилювань? Ось що він нам написав: «Я до цього не раз стикався з оперативним втручанням, але був дійсно вражений професійністю хірурга в особі Михайла Володимировича і його команди. Це — злагоджений годинниковий механізм, але з таким уважним і чуйним ставленням до пацієнта, якого я досі не зустрічав. Пройшов тиждень з дня операції, і я почуваюся добре, без аби-яких ускладнень. Висловлюю щиру подяку лікарям і всім працівникам Медичного Дому ОДРЕКС за утримання мед. сервісу на такому високому рівні в такий важкий час!».

Відтак, немає необхідності боятися цієї процедури, але важливо вчасно звернутися по допомогу.

Записатись на консультацію судинного хірурга Михайла Чехлова ви можете за допомогою мобільного додатку, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.