Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Підготовка до шкільного сезону з програмою «Поліклініка»

Проведіть останній місяць літа з користю — пройдіть обстеження перед початком навчального року в Медичному домі Odrex!

Незабаром літо поступиться місцем осені і почнеться навчальний сезон. Цього року більше шкіл переходить з дистанційного на очну форму навчання, а це значить, що у дітей буде більше спілкування в колективі, нових знайомств, і дуже важливо бути підготовленим фізично і психологічно до цього процесу.

Програма «Поліклініка» від Медичного дому Odrex, допоможе підготуватись до школи, адже до її складу входять діагностика та консультації вузькопрофільних спеціалістів.

До програми входять, зокрема, консультації дитячих фахівців: гематолога, гінеколога, дерматолога, ендокринолога, кардіоревматолога, невролога, педіатра, хірурга, отоларинголога, офтальмолога.

Отримання бажаних довідок за формою №086-1/о та картки профілактичних щеплень форми №063/о можливе у педіатра або сімейного лікаря як з декларацією, так і без неї.

Для майбутніх першокласників та дітей, що досягли 11-річного віку і завершили навчання у молодшій школі, рекомендується пройти огляд у вузьких фахівців. А в Odrex всі консультації проводяться за попереднім записом, тому вам не доведеться чекати в черзі або зіткнутись з натовпом. Наші медики добре знають, як зробити процес медичного огляду менш тривожним, щоб ранок не починався зі сліз через проведення лабораторних досліджень або перевірки у офтальмолога. Після отримання результатів аналізів лікарі надають профільну думку щодо стану здоров’я дитини, засновану на доказовій медицині та сучасних рекомендаціях.

Крім того, у дану програму можна включити до дев’яти осіб зі складу сім’ї трьох поколінь — мама, тато, діти, бабусі, дідусі та інші члени сім’ї, без включення родичів 3-ї особи.

Комплексне річне обслуговування для всієї сім’ї включає основну програму «Швидка допомога + Невідкладна діагностика», додатково можна придбати програми «Поліклініка», «Ургентний стаціонар» та «Турбота про дітей 24/7».

Медичні послуги надаються на базі Медичного дому Odrex, розташованого за адресою: вул. Розкидайлівська, 69/71, у Поліклініці всієї сім’ї на вулиці Академіка Сахарова, 1б/2, в житловому масиві «Райдужний», 19/2, у місті Чорноморськ за адресою: вул. 1 Травня, 23 та місті Южне, що на вул. Шевченка, 18/4.

Детально про програму «Поліклініка».

Якщо у вас з’явились питання чи ви хочете отримати прорахунок вартості програми для вашої родини — зверніться до менеджера за програмами за номером: +38 (048) 752–88–80, або заповніть просту онлайн форму за посиланням.