Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Представляємо ультразвукову систему ACUSON Juniper в Odrex

Ми раді оголосити про інноваційне доповнення до нашої бази передових медичних технологій: ультразвукову систему Siemens. ACUSON Juniper Ultrasound System — це не просто ще одна ультразвукова машина.

Що робить її особливою?

Завдяки останнім досягненням у сфері ультразвукової технології, система Juniper пропонує неперевершений рівень чіткості та точності зображення, що дозволяє нашим медичним фахівцям отримувати зображення високої роздільної здатності, які можуть бути вирішальними при діагностиці широкого спектра медичних станів. Вдосконалені датчики підтримують різноманітні клінічні програми загального використання, кардіології та жіночого здоров’я, еластографії печінки, доплерівських досліджень тощо.

Основні переваги нового УЗД-апарату:

  • Виняткова якість зображення допомагає нашій медичній команді виявляти навіть найдрібніші аномалії, сприяючи ранньому виявленню та більш точній діагностиці.
  • Універсальність: Від кардіоваскулярних оцінок до досліджень м’язово-скелетної системи, ACUSON Juniper охоплює широкий спектр медичних спеціальностей, роблячи його універсальним інструментом.
  • Ефективність: Завдяки спрощеному робочому процесу та зручному інтерфейсу система Juniper оптимізує процес сканування, дозволяючи проводити дослідження швидше.
  • Ергономіка та комфорт. Апарат значно менше, легше (аж на третину) та інтуїтивніше за своїх «колег». А для пацієнта — тиха обстановка без стресу: рівень звуку на 40% тихіше, ніж у середньому в системах цього класу. Краща ергономіка дозволяє лікарю бути максимально сконцентрованим на діагностичному процесі.

Придбання ультразвукової системи ACUSON Juniper означає ще один великий крок вперед у нашому зобов’язанні надавати високоякісні медичні послуги. А їх у нас з’явилось аж двоє, що вдвічі краще!

Але технології, навіть надсучасні — лише половина справи. До кожного нашого апарату експертного класу потрібен хороший фахівець. І ми саме зараз розшукуємо і лікарів ультразвукової діагностики. Детальніше за посиланням.

А записатись на діагностику можна на сайті, через мобільний додаток або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.