Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Прийом веде дитячий ортопед-травматолог Олександр Корольков

Хороша новина для батьків: 13-14 серпня у Медичному домі Odrex веде прийом відомий український дитячий ортопед-травматолог Олександр Іванович Корольков. Тепер тим, хто має серйозні вроджені чи набуті патології, не доведеться їхати за консультацією та операцією до Києва чи Львова.

Ортопед-травматолог вищої категорії Олександр Корольков береться за складні операції та рідкісні патології: часто це діти, які через захворювання не можуть повноцінно пересуватись. Лікар спеціалізується на малотравматичних та делікатних методиках.

З яких питань звертатись до доктора Королькова?

  • патологія кульшових та колінних суглобів у дітей,
  • деформації стоп різного генезу,
  • О-подібні, Х-подібні деформації ніг,
  • укорочення та деформація кінцівок різного генезу,
  • нейро-ортопедичні проблеми,
  • наслідки спинно-мозкової грижі.

Доктор Корольков активно займається науковою діяльністю: під його авторством вийшло 420 наукових статей, має звання доктора медичних наук, працює асистентом кафедри травматології та ортопедії Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького і має 53 патенти на винаходи. Олександр Іванович розробив та впровадив безліч методик лікування опорно-рухового апарату — причому не лише хірургічних, а й консервативних.

Сьогодні ортопед-травматолог є членом правління Української асоціації ортопедів-травматологів, а також є членом різних міжнародних співтовариств: Європейської асоціації стегна, Асоціації дитячих ортопедів Близького Сходу, Американської академії дослідників церебрального паралічу.

Записатись на консультацію можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або на сайті. Зауважте, що кількість місць на консультації обмежена.