Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Продовження акції «У ритмі понеділка: консультація аритмолога за зниженою ціною 350 гривень»

Приємна новина для всіх пацієнтів — ми продовжуємо акцію «У ритмі понеділка: консультація аритмолога за зниженою ціною 350 гривень».

Увесь листопад щопонеділка кожен охочій пацієнт Odrex має можливість отримати консультацію провідного аритмолога за зниженою ціною — 350 гривень.*

Консультація аритмолога необхідна у разі, якщо ви відчуваєте, що ваше серцебиття плутане, занадто швидке або занадто повільне, особливо, якщо це регулярно і безпричинно. До аритмолога звертаються пацієнти з порушеннями ритму, вродженими та набутими вадами серця, гіпертонією, ішемічною хворобою серця. Він виконує діагностику порушень та вибудовує план лікування з метою профілактики інфарктів, інсультів, а також бере участь в обстеженнях пацієнтів перед імплантацією кардіостимулятора.

Олег Бохонко — аритмолог Медичного дому Odrex, серцево-судинний хірург вищої категорії, член Європейської асоціації аритмологів (EHRA) та Європейської асоціації кардіоторакальних хірургів (EACTS). Саме команда Олега Ігоровича проводить унікальні для України операції для пацієнтів з миготливою аритмією — процедуру кріоаблація.

Акція «У ритмі понеділка» покликана звернути увагу на серце — адже чим раніше діагностувати порушення його ритму, тим ймовірніше можна уникнути ускладнень, серед яких серцева недостатність, виникнення тромбів і інсульт.

Записатись на консультацію ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.

*Акція діє з 1.11.2020 по 30.11.2020 в Медичному домі Odrex за адресою: вул. Розкидайлівська 69/71.