Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Программа річного обслуговування «Поліклініка» та медогляди

На серпень завжди залишається купа справ, а ще й потрібно перевірити здоров’я дитини перед школою. Загалом ці літні медогляди всі ми згадуємо із сумним поглядом та навіть легкою роздратованістю, але це точно не про Odrex. Пройти всіх необхідних лікарів з дитиною, отримати всі довідки та й самому до спеціаліста навідатись можна з програмою річного обслуговування «Поліклініка».

Що входить до програми?

Річна програма «Поліклініка» — 20 послуг від Медичного дому Odrex:

  • 5 послуг — рентгенографія і МРТ, КТ без контрасту;
  • 15 послуг — УЗД внутрішніх органів, ЕКГ, спірографія і консультації вузькопрофільних фахівців (гастроентеролог, кардіолог, мамолог, невролог, офтальмолог, проктолог, пульмонолог, хірург, ендокринолог, дерматовенеролог, гінеколог, ревматолог, алерголог, судинний хірург, уролог, травматолог, торакальний хірург, інфекціоніст, отоларинголог).

Ця програма купується у комплексі з сімейною програмою обслуговування «Швидка допомога + Невідкладна діагностика». Включити можна до 9 членів родини. Отже, вся родина має переваги: дитина пройде справжній медогляд, а не лише набере необхідну кількість печаток; дорослі мають змогу планово звернутись до вузького спеціаліста за консультацією.

Деталі медогляду

Ці бажані довідки за формою №086-1/о та карту профілактичних щеплень форми № 063/о видає педіатр або сімейний лікар, як за декларацією, так і без неї. Крім рішення лікаря первинки потрібні висновки вузьких спеціалістів. Перелік цих лікарів відрізняється за віком дитини.

Як завжди у Медичному домі Odrex консультації проходитимуть за попереднім записом, тому ніякого натовпу чи черг. У кабінеті забору аналізу знають хитрощі, аби ранок не розпочинався зі сліз через лабораторні дослідження. Лікарі дають профільну думку щодо стану здоров’я дитини, спираючись на доказову медицину та сучасні рекомендації.

Медичні послуги в рамках дії програми «Поліклініка» надаються на базі Медичного дому Odrex, розташованого за адресою: вул. Розкидайлівська, 69/71, в Поліклініках всієї сім’ї: на вул. Академіка Сахарова, 1б/2, в житловому масиві «Райдужний», 19/2, в місті Чорноморськ, вул. 1 Травня, 23 та в місті Южне, вул. Шевченка, 18/4.

А ще — приємний бонус: для пацієнтів, які придбали програму — лояльність 5%.

Якщо у вас з’явились питання, чи ви хочете отримати прорахунок вартості програми для вашої родини — зверніться до менеджера за програмами за номером +38 (048) 752-88-80.