Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Прощавайте, камені в нирках! Лікування сечокам’яної хвороби без операції

Щоб позбутись каменів у нирках, не завжди потрібна операція. Дистанційна ударно-хвильова літотрипсія — це один з найсучасніших та найрозповсюдженіших способів лікування сечокам’яної хвороби. Під час проведення процедури камені дробляться сфокусованими імпульсами, розбиваються на «кам’яний пил» або уламки, досить малі, щоб вийти із сечею.

Як проходить дистанційна літотрипсія?

Пацієнт знаходиться спеціальному кабінеті для дистанційної літотрипсії, на столі. До нирки з каміннями зовні підводиться пристрій що їх дробить. Процедура проводиться без використання наркозу, під легкою седацією, без розрізів та має мінімальну ймовірність ускладнень. До того ж після проведення процедури пацієнтам немає потреби у госпіталізації.

Це важка процедура?

Після лікування пацієнт може вставати майже відразу, більшість пацієнтів повністю відновлюються протягом одного-двох днів. Особливих дієт не потрібно, але вживання великої кількості води сприяє проходженню каменю.

Хто проводить ударно-хвильову літотрипсію в Odrex?

Процедуру проводять досвідчені спеціалісти: завідувач урологічним відділенням, уролог, онколог Олександр Конопко та уролог Таан Надер, який має 15 років досвіду ударно-хвильової літотрипсії.

Що ще слід знати про камені у нирках та їх лікування?

Сечокам’яна хвороба (також відома як уролітіаз або камені в нирках) — хронічне захворювання, що поширені симптоми якого включають сильний біль у нижній частині спини, кров у сечі, нудоту, блювоту, лихоманку та озноб, змінений запах та каламутність сечі.

Розмір і форма каменю, рентгенконтрастність, місце, де він застряг у ваших сечовивідних шляхах, ваш стан здоров’я та власне нирок будуть факторами, на основі яких лікар запропонує рішення. Якщо дистанційна літотрипсія — не ваш варіант, в Odrex доступні інші варіанти видалення каменів. Серед них літотрипсія за допомогою гнучкого уретеронефроскопа та лазера через природній отвір.

Детально про видалення каменів в Odrex.

Записатись на консультацію уролога ви можете через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.