Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Протезування суглобів тепер доступніше

Турбота про безболісне і рухливе життя близьких — це важливо. Ендопротезування колінного і кульшового суглобів відтепер виконується за зниженою ціною.

Вартість пакета лікування становить 199 тисяч гривень*. Ціна послуги діє за принципом «все включено»:

  • високоякісний керамічний суглоб (усі протези сертифіковані та офіційно завезені в Україну),
  • передопераційні обстеження та лабораторні аналізи,
  • операція,
  • анестезіологічний супровід,
  • стаціонар.

Кому показане ендопротезування?

Ендопротезування – це операція з заміни хворого суглоба на штучний. Її призначають при артрозах високого ступеня, коли пацієнту вже непросто підійматись сходами, ходити навіть на короткі дистанції та виконувати прості рухи. Ще одним «дзвіночком», який сигналізує про можливу потребу ендопротезування, є нічний біль, який пацієнти зазвичай описують, як «крутить суглоби». Також лікарі радять замінити суглоб при наявності новоутворень, деформаціях та переломах шийки стегна.

Оскільки штучний суглоб повністю повторює рідний, пацієнт після відновлення повертається до повноцінного життя і може без застережень бігати, їздити на велосипеді або кататись на лижах.

Як проходить ендопротезування?

Пацієнту перед втручанням необхідно здати лабораторні аналізи та пройти обстеження. Все інше – в руках ортопеда-травматолога. Операція триває до 2 годин, залежно від виду та складності. Проходить під наркозом – загальним або місцевим із медикаментозним сном. За кілька днів пацієнта вже виписують додому із рекомендаціями щодо відновлення.

Втручання проводять фахівці із багаторічним досвідом роботи, знання яких підтверджені сертифікатами, зокрема й міжнародними. Очолює команду Костянтин Палагнюк – завiдувач вiддiлення ортопедії і травматології, ортопед-травматолог вищої категорії, кандидат медичних наук.

Записатись на консультацію та діагностику можна через форму на сайті, через мобільний додаток або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.

*вартість вказана станом на 09.10.2023 та може змінюватись з плином часу.