Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Прямий ефір з нейрохірургом Владиславом Свєтлицьким

Дорогі друзі, 26 вересня о 13:00 у нашій студії відбудеться прямий ефір з Владиславом Свєтлицьким, новим спеціалістом нейрохірургом Медичного дому Odrex.

Вже зараз ви можете поставити запитання, які вас цікавлять, в особистих повідомленнях наших акаунтів у Facebook, Instagram і отримати на них відповіді під час прямого ефіру.

Доктор Свєтлицький спеціалізується на видаленні новоутворень головного та спинного мозку, вертебропластіці (введення кісткового цементу для зміцнення та стабілізації хребця), установці малоінвазивних систем стабілізації хребта та інших сучасних малоінвазивних методик лікування хребта, а також різних видах блокад.

У яких випадках слід звертатись за консультацією до нейрохірурга? При болі в попереку, що віддає в ноги, болі в шиї, що віддає в руки, ноги, слабкості в руках, ногах, почуття оніміння кінцівки, почуття «мурашок» в кінцівках, болі в кисті, пальцях рук, особливо нічний (синдром карпального каналу) , при виявленні новоутворення головного чи спинного мозку — для визначення необхідності оперативного лікування

Записатись на консультацію можна за телефоном +38 (048) 730 00 30 або на сайті https://odrex.ua/.

Початок прямого ефіру – 13:00.