Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Q&A-сесія з представниками гуманітарної організації Shai Fund та медиками служб швидкої допомоги

Цього тижня в Medical Hub Odrex пройшла Q&A-сесія з представниками гуманітарної організації Shai Fund та медиками служб швидкої допомоги. Обмінювались досвідом, порівнювали британські, американські та українські підходи, обговорювали нюанси надання допомоги в кризових умовах, актуальність використання тих чи інших медичних засобів.

Організатори зустрічі — Федір Сердюк, волонтер, член наглядової ради Українського фонду стартерів, засновник FAST Перша допомога і спецпідготовка, та Олександр Березовський, завідувач рентген-діагностичним відділенням Медичного дому Odrex, рентгенолог.

Shai Fund допомагає в Сирії, Афганістані, Мозамбіку, Єгипті та в інших країнах постраждалим від війни, конфліктів, катастроф, переслідувань та експлуатації шляхом партнерства з місцевими громадами.

Під час військових дій у більшості випадків смерть настає протягом першої години після отримання травми та поранення. Тоді, доступна допомога сильно обмежена. Тож дуже важливо навчати і цивільних медиків, і мирних жителів надавати невідкладну медичну допомогу пораненим, щоб ті могли пережити цю годину — і дістатись до медичного закладу.

Час на Q&A пройшов корисно та приємно, тож дякуємо гостям за візит і ділимось фоторепортажем.