Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Реабілітація після перелому стегнової кістки: історія нашої пацієнтки

Ольга Іванівна невдало впала зі стільця і зламала стегнову кістку. В таких випадках є два варіанти лікування: оперувати або ж чекати, поки кістка зростеться.

Другий варіант досить ризикований – кістка може зростись неправильно і спровокувати ускладнення, а тривала іммобілізація дає погані наслідки для усього організму. Ольга Іванівна обрала перший, оскільки саме він дає можливість швидкої реабілітації. Після виписки із травматологічного стаціонару, щоб закріпити результат, жінка продовжила відновлення у реабілітаційному – і за 2 тижні повернулась на долікарняний рівень.

Дивіться історію Ольги Іванівни у нашому відео: про її лікування розповідають Костянтин Палагнюк, завiдувач вiддiлення ортопедії і травматології, та Ростислав Рішняк, керівник реабілітаційного стаціонару.

Детальніше про Реабілітаційний центр.

Записатись на консультацію до Ростислава Володимировича можна через форму на сайті, через мобільний додаток або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.