Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Річна програма «Комплексний захист» від Медичного дому Odrex

У Медичному домі Odrex з’явилась нова річна програма «Комплексний захист», що дозволяє отримати кваліфіковану медичну допомогу вдома.

Послуги, які можна отримати завдяки програмі «Комплексний захист» дозволяють бути впевненим у завтрашньому дні. «Комплексний захист» може бути індивідуальною або сімейною програмою.

Більшу частину медичних питань можна вирішити завдяки дистанційній консультації з лікарем, а саме — з сімейним лікарем, терапевтом або педіатром, заощадивши при цьому час. А у важчих випадках можна викликати лікаря або швидку допомогу додому.

Індивідуальна програма «Комплексний захист» містить:

  • 5 дистанційних консультацій фахівця,
  • 2 виїзди фахівця додому до пацієнта,
  • 3 виклики бригади швидкої допомоги.

У сімейну програму «Комплексний захист» входить:

  • 10 дистанційних консультацій фахівця,
  • 2 виїзди фахівця додому до пацієнта,
  • 5 викликів бригади швидкої допомоги.

Також учасники програми отримують -5% на планові послуги Odrex під час дії річної програми. Оформити програму можна на 2 покоління — для сім’ї до 6 осіб або ж на 3 покоління, що дозволяє включати до 9 членів сім’ї.

Додатково можна включити пацієнта, що не входить в вікові рамки від 3 до 70 років або збільшити кількість членів сім’ї, що входять в програму. До сімейної програми на 3 покоління також можна підключити додаткові опції: «Невідкладна діагностика», «Поліклініка» та «Ургентний стаціонар».

Підключивши цю програму від Медичного дому Odrex, ви зможете завчасно подбати про своє здоров’я і про здоров’я своїх близьких, запобігти розвитку важких захворювань і бути впевненим у своєчасному наданні допомоги. Якщо у вас з’явилися питання, зверніться до менеджера за програмами за номером +38 (048) 752-88-80 або заповніть онлайн-форму для зворотного зв’язку.