Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Робота Odrex під час пандемії

Дорогі друзі, ми анонсували відкриття на базі Медичного дому Odrex відділення для лікування пацієнтів з підозрою на COVID-19: стаціонар та інтенсивну терапію. Але хочемо нагадати вам про те, що Медичний дім Odrex та Поліклініки для всієї родини в Ж/М «Райдужний» і місті Чорноморськ — готові до прийому всіх пацієнтів!

На сьогодні 24/7 в нас працюють два приймальних відділення. Одне приймає лише пацієнтів з респіраторними захворюваннями. Друге приймає всіх інших пацієнтів. На базі другого приймального відділення Odrex крім інших надають екстрену допомогу лікарі невідкладних станів, неврологи, дитячі та дорослі травматологи, гінекологи, урологи, нейрохірурги, судинні хірурги. У нашому приймальному відділенні можна пройти ургентне УЗД, невідкладну допомогу усіх категорій, ургентну вакцинацію, здати ургентні аналізи: крові, сечі (після консультації лікаря у відділенні).

Записатися на прийом можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму «Запишіться на прийом» на нашому сайті https://odrex.ua/

Викликати Швидку допомогу Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора або за номером +38 (048) 752 90 00.