Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Робота відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги Odrex

Завідувачка відділенням невідкладної (екстреної) медичної допомоги Odrex Олена Черненко бажає вам міцного здоров’я і нагадує, що ви можете звертатися за допомогою щоденно і цілодобово!

Усі працівники приймальних відділень Odrex — висококваліфіковані, чуйні спеціалісти, які готові прийти на допомогу вам за першою необхідністю.

Медичний дім Odrex працює за новими правилами прийому: тепер приймальних відділень є два. Одне приймає лише пацієнтів з респіраторними захворюваннями. Туди звертаються пацієнти, які мають температуру вище 38°С, ознаки пневмонії (кашель, утруднення дихання) і мали тісний контакт з підтвердженим або можливим випадком COVID-19.

Друге відділення як завжди приймає всіх інших пацієнтів!

На базі другого приймального відділення Odrex крім інших надають екстрену допомогу лікарі невідкладних станів, неврологи, дитячі та дорослі травматологи, гінекологи, урологи, нейрохірурги, судинні хірурги. У нашому приймальному відділенні можна пройти ургентне УЗД, невідкладну допомогу усіх категорій, ургентну вакцинацію, здати ургентні аналізи після консультації лікаря у відділенні.

Записатися на прийом можна за телефоном +38 (048) 730-00-30 або через форму «Запишіться на прийом» на нашому сайті.

Викликати Швидку допомогу Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора або за номером +38 (048) 752 90 00.