Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Головний лікар Дмитро Гавриченко на стажуванні SABIT

SABIT є унікальною програмою стажувань для управлінців, розробленою Управлінням міжнародної торгівлі при Міністерстві торгівлі США.

32692530_1025561794264362_5700653312513146880_o

Потрапити на стажування не так просто: головні критерії для відбору кандидатів — освіта, досвід роботи та професійні досягнення у галузі управління. Цього року із 350 поданих заявок на стажування відібрали лише 20 кандидатів. І головному лікарю Медичного дому Дмитру Гавриченку вдалось пройти відбір та провести місяць на навчанні у США разом з іншими талановитими менеджерами у сфері охорони здоров’я.

Програма навчання включала знайомство з амбулаторною медичною системою в США, включаючи практичне та теоретичне навчання, візити до американських компаній. Західні колеги продемонстрували методи, які успішно використовуються в США, поділились з учасниками досвідом та підходами до управління, дали рекомендації про те, як здійснити та впровадити зміни у медичних організаціях.

За словами Дмитра Гавриченка, нам є чому повчитися в американських медичних закладах. Зокрема, це їхній підхід до стандартів у медицині, які насамперед стосуються усвідомленості та плановості у роботі медичних центрів. Цим американські стандарти відрізняються від вітчизняних, де все ще є застарілі принципи.