Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Склеротерапія в досвідчених руках. Веде прийом Вороновський Сергій Михайлович

Естетична склеротерапія — видалення судинних сіточек на ногах. Іноді судинні сіточки ще називають судинними гілочками, судинними зірочками або венами-павуками. Найчастіше від цієї проблеми страждають жінки — адже однією з причин появи судинних сіточек є гормональні зміни в період вагітності та годування груддю.

blog-2017-oct-sclerotherapy-doc-header

Процедура склеротерапії проводиться амбулаторно, вона практично безболісна і не потребує анестезії. Лікар використовує спеціальну оптику та найтонші голочки, за допомогою яких вводить лікарський препарат у поверхневий шар шкіри. Дія препарату «закриває» просвіт судини, і рух крові в ньому припиняється. Звільнена кров природно перенаправляється в здорові судини.

Для проведення склеротерапії застосовуються препарати, сертифіковані в Україні

Час проведення склеротерапії залежить від кількості розширених судин та площі, яку вони займають. У середньому задля досягнення хорошого естетичного ефекту необхідно пройти курс із чотирьох процедур. Кожна така процедура триває від 30 хвилин до години. У деяких випадках, коли уражена розширеними судинами площа досить велика, покриває обидві ноги (гомілки та стегна), то тривалість однієї процедури може становити 1,5–2 години. Інтервали між процедурами повинні становити 2–4 тижні. Такий підхід дозволяє проводити лікування ефективніше. У Медичному домі Odrex склеротерапію проводить Вороновський Сергій Михайлович — дерматолог, спеціаліст з лазерної дерматології та дерматохірургії (досвід — 23 роки).

blog-2017-oct-sclerotherapy-doc

Запишіться на склеротерапію за телефоном (048) 730 00 30

Судинні сіточки є дуже тонкими венами біля поверхні шкіри, в яких відбулось скупчення крові. Найчастіше судинні сіточки є естетичною проблемою, але можуть бути ознакою варикозної хвороби глибоких вен. Якщо судинні зірочки супроводжуються тяжкістю в ногах, набряками, втомою, болем, судомами, необхідно звернутись за консультацією до судинного хірурга і пройти діагностику, щоб оцінити якість кровообігу.