Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Семінар A Multidisciplinary Approach To Gastrointestinal Patients в Medical Hub Odrex

Друзі, ми як завжди не перестаємо навчатись і вдосконалюватись. У п’ятницю на семінарі в Medical Hub Odrex обговорили нові рекомендації щодо ведення пацієнтів з патологіями шлунково-кишкового тракту. Разом розібрали можливі помилки в діагностиці та з’ясували, як їх краще уникати. І, звичайно, ділились історіями з клінічної практики.

На семінарі з доповідями виступили наші колеги хірург, ендоскопіст, завідувач хірургічного відділення №2 Віталій Русаков, хірург, ендоскопіст, керівник ендоскопічного напрямку Костянтин Науменко, хірурги й ендоскопісти Дмитро Корчовий, Іван Бескровний та Анастасія Харітонова, гастроентеролог Павло Андрющенко, гастроентеролог, гепатолог Галина Короленко, гастроентеролог, кандидат медичних наук Микола Калініченко, лікар УЗД, завідувачка відділення ультразвукової діагностики Анастасія Пустовалова.

Модератори заходу — керівник ендоскопічного напрямку Костянтин Науменко та медичний директор з хірургічної допомоги Юрій Бабінець.

Запис трансляції «A Multidisciplinary Approach To Gastrointestinal Patients» на нашому каналі в youtube

Тестування для учасників буде надіслане протягом тижня.

Ділимось фотографіями з конференції. Якщо вам цікаві подібні заходи, підписуйтесь на сторінку Medical Hub Odrex, стежте за анонсами та долучайтесь до участі.

Записатись на консультацію та діагностику в Медичному домі Odrex ви можете за допомогою мобільного додатку, через форму на сайті або в операторів нашого кол-центру за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.