Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Найновіші технології респіраторної терапії у Medical Hub Odrex

У листопаді в Medical Hub Odrex пройшов міжрегіональний семінар для практикуючих анестезіологів: «Новітні технології респіраторної терапії. Сучасні адаптивні та інтелектуальні режими ШВЛ».

Семінар проходив під егідою кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю Одеського медичного інституту Міжнародного гуманітарного університету.

В рамках заходу були розглянуті сучасні концепції штучної вентиляції легень, передові технології в механічній вентиляції легень, досвід використання сучасних підходів та режимів штучної вентиляції легень у пацієнтів із тяжкими пневмоніями.

Своїми враженнями про семінар з нами поділились: В’ячеслав Полясний – проректор МДУ, Сергій Дубров – доктор медичних наук, анестезіолог, президент Асоціації анестезіологів України, Олег Сатішур – кандидат медичних наук, доцент кафедри анестезіології та реаніматології БелДМУ та Ігор Йовенко – завіду терапії Odrex, анестезіолог-реаніматолог.

Дякуємо всім учасникам за цікаві питання та дискусії, ділимось репортажем та чекаємо вас на нових заходах у Medical Hub Odrex!