Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Семінар «Питання нутритивної підтримки та клінічного харчування хворих у хірургії та інтенсивній терапії» в Medical Hub Odrex

У листопаді, в Medical Hub Odrex відбувся клінічний семінар «Питання нутритивної підтримки та клінічного харчування хворих у хірургії та інтенсивній терапії». Захід був організований для практикуючих анестезіологів, реаніматологів, інтенсивістів, хірургів, спеціалістів з невідкладної допомоги, інтернів, студентів.

Семінар проходив під егідою кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини болю Одеського медичного інституту Міжнародного гуманітарного університету.

В рамках семінару свої доповіді представили:

• Матолинець Наталія Василівна – доктор анестезіолог, кандидат медичних наук, доцент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Львівського національного медичного університету.

• Буднюк Олександр Олександрович – доктор медичних наук, професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Одеського національного медичного університету.

Йовенко Ігор Олександрович – анестезіолог-реаніматолог, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Медичного дому Odrex.

У рамках заходу ми обговорили питання нутритивної терапії критичних станів у пацієнтів з поліорганною недостатністю, клінічного харчування у пацієнтів із печінковою недостатністю у хірургічній клініці та практику клінічного харчування у багатопрофільному відділенні інтенсивної терапії.

Дякуємо всім учасникам за цікаві питання та дискусії, ділимось фотозвітом та чекаємо вас на нових заходах у Medical Hub Odrex!