Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Сердечні слабості та медичні сильні сторони. Інтерв’ю кардіохірурга Павла Кіструги в ефірі 7-го каналу

Великі кроки в кардіохірургії, основні тенденції лікування та нововведення сприяють отриманню більших шансів для пацієнта з серцево-судинною патологією. Що це за захворювання та які є методики в етері «‎Світло на 7-му з Тетяною Милимко» розповів кардіохірург, серцево-судинний хірург Медичного дому Odrex — Павло Кіструга.

Серцево-судинні патології можуть бути вродженими та набутими, кількість їх величезна. І втручання з цього приводу можуть бути ургентними та плановими. Вони потребують колосальної підготовки, технічного оснащення, виняткових знань, команди та ще багатьох складових. Для пацієнта назви операційних методик — темний ліс, але навіть поверхневі знання надають величезну допомогу при виборі методу лікування. Павло Васильович трохи привідкрив нам двері до сучасної кардіохірургії та відповів на наступні питання:

• Апарат штучного кровообігу: що це та коли його використовують?
• Гібридні та одномоментні операції: чому краще поєднати два втручання, ніж зробити їх по черзі?
• Методика Maze: чи правда, що вона зменшує ризик інфаркту чи інсульту у майбутньому?
• Операція за методом Феррацці, вважається дуже складною, серед тих, які виконуються на серці: коли вона потрібна та який її принцип?
• Наскільки років можна продовжити життя людині з захворюванням серця, якщо вчасно звернулися за допомогою до лікаря?

Детальніші відповіді на ці та інші питання — дивіться в інтерв’ю 7 каналу.

Записатись на консультацію до кардіохірурга Павла Кіструги ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua/ua/specialists/kistruga-pavel-vasilevich/ або за номерами +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.