Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Сімейні лікарі Медичного дому Odrex

Прихід весни асоціюється не тільки з пробудженням природи, але й з оновленням життя, організму та відновлення сил в цілому. Організм, виснажений за зиму від нестачі сонячного світла та навантажень, стресу та сезонних захворювань, потребує в цей період більш пильної уваги та піклування.

Сімейна медицина — це комплекс постійного спостереження та опіки, головною метою якого є зберегти найголовніше — здоров’я всіх членів сім’ї, від найменших до найстарших. Сімейний лікар не тільки призначає консультації, планує обстеження, рекомендує лікування та здійснює профілактику і, а є справжнім членом кожної родини.

В Медичному домі Odrex працюють досвідчені сімейні лікарі, терапевти, педіатри, які мають навички, знання і досвід в області терапії, педіатрії, неврології, дерматології, імунології, кардіології, офтальмології, ендокринології та інших напрямках.

Команда лікарів первинки Odrex постійно зростає, і у багатьох спеціалістів все ще є вільні місця для укладання декларацій за програмою НСЗУ. Можливість укласти договір є у всіх відділеннях Odrex, тож якщо ви чи ваші рідні все ще не маєте декларації, саме час це виправити.

На фото: сімейний лікар Михайлова Олександра Олександрівна, педіатр Казак Світлана Іванівна, сімейний лікар Маслаченко Ірина Леонідівна, терапевт Гонтаренко Еліна Олександрівна, педіатр Кириленко Галина Павлівна, терапевти Полякова Марія Федорівна та Власюк Анжела Вадимівна, педіатр Скрипак Тетяна Олександрівна, завідувачка Поліклініки на Сахарова, сімейний лікар Осадчук Алла Михайлівна, сімейний лікар Погурська Кристина Іванівна, керівник напрямку сімейної медицини, сімейний лікар Шмуратко-Юрченко Олександра Вікторівна, педіатр Коропець Віра Василівна, терапевти Опалинська Кароліна Володимирівна та Мариновська Ірина Володимирівна, сімейний лікар Дімова Діна Ігорівна, терапевт Тарасенко Наталія Олександрівна, сімейні лікарі Неклюдова Анастасія Сергіівна та Саванєєва Аліса Геннадіївна, терапевти Климович Олена Геннадіївна, Дегтярьова Олена Валеріївна, Краснощок Алевтина Анатоліївна та асистент Вінокурова Марина Ярославівна, які вітають вас з приходом весни та бажають вам гарного, продуктивного дня і здоров’я!

Нагадаємо, що сімейний лікар не лише дає направлення до вузькопрофільних спеціалістів, а також займається:

  • спостереженням за загальним станом здоров’я,
  • встановленням діагнозу,
  • лікуванням частих хвороб, яке не потребує втручання інших спеціалістів,
  • плановими оглядами немовлят,
  • проведенням вакцинації за календарем щеплень,
  • веденням пацієнтів з хронічними захворюваннями,
  • виписуванням рецептів на необхідні ліки,
  • видачею довідок, листків непрацездатності, направлень,
  • наданням послуги паліативної допомоги.

Записатись на консультацію ви можете через форму на сайті, через мобільний додаток або за номерами: +38 (048) 730–00–30, +38 (096) 380–30–30, +38 (063) 380–30–30, +38 (066) 380–30–30.