Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Сімейні лікарі Медичного дому Odrex

Сімейні лікарі, терапевти та педіатри — це спеціалісти, які піклуються про пацієнтів будь-якого віку та статі на всіх етапах життя, включно з турботу про фізичне, психічне та емоційне здоров’я всієї родини.

Багатопрофільна підготовка сімейного лікаря дозволяє підібрати правильне лікування, обрати необхідного спеціаліста та допомогти пацієнту впоратись з хворобою чи поганим самопочуттям.

В Медичному домі Odrex та Поліклініках всієї сім’ї Odrex на Сахарова, в Райдужному та містах Южне і Чорноморськ працюють досвідчені сімейні лікарі, терапевти, педіатри, які мають навички, знання та досвід в області терапії, педіатрії, неврології, дерматології, імунології, кардіології, офтальмології, ендокринології та інших напрямках.

На фото: сімейний лікар Михайлова Олександра Олександрівна, педіатр Коропець Віра Василівна, сімейний лікар Маслаченко Ірина Леонідівна, сімейний лікар, педіатр Малиновська Наталія Олександрівна, сімейний лікар Саванєєва Аліса Геннадіївна, сімейний лікар Ананьєва Олена Василівна, сімейний лікар Дімова Діна Ігорівна, терапевт Климович Олена Геннадіївна, педіатр Казак Світлана Іванівна, сімейний лікар, в.о. завідувача дитячої поліклініки Шмуратко-Юрченко Олександра Вікторівна, сімейний лікар Погурська Кристина Іванівна, завідувачка поліклінікою всієї сім’ї на Сахарова, сімейний лікар Осадчук Алла Михайлівна, сімейний лікар Неклюдова Анастасія Сергіївна, терапевт Опалинська (Козак) Кароліна Володимирівна, сімейний лікар Дарбінян Шаген Гагікович, сімейний лікар Дегтярьова Олена Валеріївна, інтерн Винокурова Марина Ярославівна, які бажають вам гарних вихідних та здоров’я!

Сімейний лікар, сьогодні, необхідний кожному. Він — друг сім’ї та ще один член родини, який є помічником та підтримкою у складних життєвих ситуаціях.

У багатьох сімейних лікарів та педіатрів Odrex все ще є вільні місця для укладання декларацій за програмою НСЗУ, тож ви ще маєте можливість укласти договір у Медичному домі Odrex на Розкидайлівській, 69/71 та Поліклініках всієї сім’ї Odrex на Сахарова, в Райдужному, містах Южне та Чорноморськ.

Детально про укладання декларацій з сімейним лікарем в Odrex читайте на нашому сайті.

Записатись на консультацію сімейного лікаря можна через мобільний додаток, через форму на сайті або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.