Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Синдром поліорганної недостатності. Консультує завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії, анестезіолог-реаніматолог Odrex — Ігор Йовенко

Один з найтяжчих станів реанімаційних пацієнтів — це синдром поліорганної недостатності. Організм людини — це складна система органів, які взаємопов’язані між собою та утворюють єдине ціле. На жаль, з різних причин нормальна робота органів в організмі людини може порушуватись, внаслідок чого у людини може виникнути та розвинутись синдром поліорганної недостатності.

Поліорганна недостатність — це важкий загальний патологічний стан, який виникає у відповідь на тяжку травму, хронічну патологію, що загострилась, гнійно-септичне захворювання і супроводжується функціональною неспроможністю двох або більше систем, що відіграють важливу роль у життєзабезпеченні організму.

Про те, що таке поліорганна недостатність простими словами у інтерв’ю Головного медичного каналу розповів завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії, анестезіолог-реаніматолог Медичного дому Odrex — Ігор Йовенко

Зокрема, під час інтерв’ю Ігор Олександрович відповів на такі питання:
• Що таке синдром поліорганної недостатності?
• З яких причин виникає поліорганна недостатність?
• Які її основні симптоми?
• Як проходить лікування поліорганної недостатності?

Детально відповіді на ці питання дивіться у відео.

Записатись на консультацію в Медичному домі Odrex ви можете через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті https://odrex.ua або за номерами: +38 (048) 730-00-30, +38 (096) 380-30-30, +38 (063) 380-30-30, +38 (066) 380-30-30.

Головний медичний канал: https://www.youtube.com/glavmed
Оригінал відео: https://www.youtube.com/watch?v=E2ePaE2-1b4