Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Спеціальна пропозиція на ІФА-тести на антитіла до коронавірусу

Приємна новина для пацієнтів Медичного дому Odrex. Відсьогодні ви можете пройти тест на специфічні антитіла IgG та IgA до COVID-19 за зниженою ціною.

В деяких випадках перебіг захворювання на COVID-19 може проходити безсимптомно чи мати ознаки звичайної застуди. Перевірити, чи були ви хворі на коронавірус і чи сформований у вас імунітет до цього захворювання, ви можете за допомогою тестування на антитіла lgG та lgA до COVID-19.

Нагадуємо вам про те, в яких випадках слід здавати тест на антитіла до COVID-19:
• Якщо ви хочете перевірити, чи вже хворіли на COVID-19, то слід пройти ІФА-тест на специфічні антитіла IgG. Наявність цих антитіл вказує, що пацієнт перехворів коронавірусом та має імунітет.
• Якщо ви хворієте прямо зараз і потребуєте додаткового методу підтвердження діагнозу або перевірки імунної відповіді організму, то слід пройти ІФА-тест на специфічні антитіла IgA. Наявність цих антитіл вказує, що пацієнт в даний момент бореться з COVID-19. Тест проводять з 10 дня після появи симптомів коронавірусу. Але зауважте, що цей тест не рекомендований для діагностики безсимптомного перебігу захворювання.

Тест на антитіла — це можливість дізнатися про перенесену інфекцію COVID-19 та наявність імунітету до вірусу. Або, якщо людина захворіла на COVID-19, це можливість перевірити, наскільки адекватна імунна відповідь організму на коронавірус.

Записатися на тестування ви можете за телефоном колл-центру Медичного дому Odrex, який працює цілодобово: +38 (048) 730-00-30 або на сайті .

Тестування на коронавірус проводять:
• в Медичному домі за адресою: вул. Розкидайлівська, 69/71,
• в Поліклініках для всієї родини Odrex в Ж/М «Райдужний» та місті Чорноморськ, вул. 1 Травня, 23.

Приймальне відділення Odrex для пацієнтів з гострими респіраторними захворюваннями працює 24/7.