Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Стаціонар відділення респіраторних захворювань

Відділення респіраторних захворювань Odrex працює у повному обсязі, і у нас вже є перші пацієнти, чий стан покращився і вони виписалися.

Нове відділення включає в себе терапевтичний стаціонар та інтенсивну терапію. Пацієнти, у яких захворювання протікає важко, потребують стаціонарного лікування. Нове відділення терапевтичного стаціонару вміщує до 26 пацієнтів, за якими закріплені лікарі, середній та молодший медичний персонал. Команда здійснює інфекційний контроль та підтримуючу терапію. А за необхідністю — пацієнта будуть дистанційно консультувати вузькі спеціалісти.

Завідувачка відділенням Наталія Лукомська розповідає, що госпіталізація пацієнтів здійснюється в палати з постійною подачею кисню та добовим моніторингом. Інформація від моніторів передається на пост персоналу, який може своєчасно відреагувати на погіршення стану пацієнта. Пацієнти перебувають у відділенні під постійним контролем досвідченого медичного персоналу: лікарів, медичних сестер, фельдшерів та молодших медичних сестер. Також в розпорядженні кожного пацієнта стаціонарного відділення — функціональне ліжко з можливістю зміни положень, кнопка виклику медсестри, телевізор, доступ до WiFi та санвузол.

Пацієнти з підозрою на COVID-19 госпіталізуються через окреме приймальне відділення. Маршрут пацієнтів, пересування персоналу, транспортування витратних матеріалів, харчування, подача кисню, утилізація відходів — все це повністю ізольоване для максимальної безпеки і комфорту пацієнтів і медичного персоналу.

Госпіталізація до відділення респіраторних захворювань здійснюється у наступних випадках: пацієнт має температуру вище 38°С, ознаки пневмонії (кашель, утруднення дихання) і напрямок від сімейного лікаря або мав тісний контакт з підтвердженим або можливим випадком COVID-19.

Більш детально про відділення респіраторних захворювань читайте на нашому сайті.

Приймальне відділення для пацієнтів з гострими респіраторними захворюваннями працює 24/7. Колл-центр Медичного дому Odrex також працює цілодобово за номером +38 (048) 730-00-30. Викликати Швидку допомогу Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора або за номером +38 (048) 752 90 00.