Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Сучасна ортопедія та травматологія й головні тривоги літніх пацієнтів. Інтерв’ю ортопеда-травматолога Костянтина Палагнюка в ефірі 7-го каналу

Захворювання опорно-рухового апарату, як і безліч інших хвороб, успішно й консервативно лікуються на перших стадіях. Особливо це стосується й артрозу, який вражає велику категорію літніх людей. Про те, як запобігти розвитку артрозу, та які є сьогодні методи лікування, в етері 7-го каналу розповів керівник напрямку ортопедії та травматології Медичного дому Odrex — Костянтин Палагнюк.

Багато пацієнтів живуть з болем десятки років, але звертаються, коли сам суглоб деформований під впливом хвороби. У таких випадках обійтись без оперативного втручання навряд чи вдасться, тому наші спеціалісти використовують сучасні методики, які дозволяють розпочати реабілітацію на наступний день після втручання, а також скоротити знаходження у стаціонарі. Костянтин Валентинович розповів, яким чином обирають метод діагностики, та чому так необхідне комплексне лікування, а інколи й зміна свого способу життя. Також у відео ви знайдете відповіді на наступні питання:

• Чи можливе лікування артрозу без операції?
• Чи актуально використовувати методи іммобілізації при переломах?
• Що дозволяє нашим пацієнтам швидше відновитись після оперативних втручань?
• Що робити, якщо з вами трапився перелом?

Дізнатись більше про ортопедію та травматологію в Медичному домі Odrex:
https://odrex.ua/department/traumatology/

Записатись на консультацію можна через мобільний додаток https://odrex.ua/app/, через форму на сайті або за номером +38 (048) 730-00-30.