Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Тести на виявлення коронавірусної інфекції ПЛР-методом в Odrex

Від сьогодні в Медичному домі Odrex усі охочі можуть пройти тест на виявлення коронавірусної інфекції ПЛР-методом.

Збір матеріалів для тестування на коронавірус проводять:

• в Медичному домі за адресою: вул. Розкидайлівська, 69/71,
• в Поліклініках для всієї родини Odrex в Ж/М «Райдужний» та місті Чорноморськ,
• на дому у пацієнта.

Під час пандемії вірусу COVID-19 багатьом з нас хочеться убезпечити себе. Достеменно відомо, що на даний час проти нового штаму коронавірусу COVID-19 не існує ні вакцин, ні лікарських засобів. За думкою експертів, на розробку вакцини та клінічні випробування знадобиться не менше півтора років.

Людина може перенести захворювання у легкій формі, як звичайну застуду, або взагалі не мати симптомів інфекції. В цих випадках діагностувати COVID-19 можуть допомогти тести, які ґрунтуються на дослідженні генетичного матеріалу людини.

Сьогодні існує два види тестування на коронавірусну інфекцію: експрес тест і ПЛР-тест. Проте основною та більш точною методикою, яка діагностує коронавірус, є полімеразна ланцюгова реакція або ПЛР. Обробкою даних тестів займається спеціалізована вірусологічна лабораторія, а результати надаються протягом трьох-чотирьох робочих днів.

Записатися на тестування ви можете за телефоном колл-центру Медичного дому Odrex, який працює цілодобово: +38 (048) 730-00-30.

Приймальне відділення Odrex для пацієнтів з гострими респіраторними захворюваннями працює 24/7.

Викликати Швидку допомогу Odrex можна за коротким номером 9000 з будь-якого мобільного оператора або за номером +38 (048) 752 90 00.