Запис на консультації та діагностику, а також результати досліджень у мобільному додатку!

Клуб для пацієнтів, які перенесли баріатричну операцію

Баріатрична операція істотно знижує вагу пацієнта, однак вона — не панацея від усіх недуг, а тільки перший етап на шляху до нового життя. Так, схуднення – вагома складова на шляху зміцнення здоров’я. Але не менш важливо утримати, закріпити й навіть перевершити вже досягнуті результати. У цьому питанні знадобиться активізувати всю внутрішню силу й заручитися зовнішньою підтримкою. Зробити це можна у клубі для пацієнтів, які перенесли баріатричну операцію в Odrex.

Для кого створено клуб

Підтримання ваги після операції дається непросто. Організму нелегко так одразу звикнути до нових правил харчування, дозвілля й розпорядку дня. У цей період підтримка родичів і друзів особливо важлива. Однак, як би вони не намагалися допомогти, по-справжньому відчути стан людини після баріатричної операції може тільки така ж людина. Саме для таких людей ми й створили місце абсолютної довіри – «Великий клуб» Odrex.

Тут ви зможете регулярно зустрічатися із однодумцями. Ділитися переживаннями, труднощами, успіхами й, безумовно, отримати всебічну підтримку.

Чому важливо відвідувати клуб після операції

Дослідження свідчать, що пацієнти, які належать до груп підтримки, частіше й простіше досягали успіху в утриманні ваги й навіть додатковому схудненні.

На зібраннях учасники клубу діляться один з одним практичними порадами, котрі допоможуть ефективно впоратися з перехідним періодом: як оновити гардероб, підтримувати дружні контакти й навіть налагодити особисте й сексуальне життя.

Як проходять зустрічі

  • Зустрічі проходять у форматі дружніх розмов, які допоможуть вам почувати себе краще й зрозуміти, що ви не одні звикаєте до нової реальності.
  • У кожного учасника є можливість висловити свої переживання й дізнатися, як із такими ж станами дають собі раду інші.
  • Час від часу на зустрічах клубу будуть присутні лікарі, котрі додатково проконсультують, як упоратися із деякими побічними ефектами лікування.
  • Шеф-кухар Odrex підкаже, як урізноманітнити харчування, й доведе, що здорова їжа – не означає несмачна.
  • Також у нас створена група пацієнтів у Facebook, де можна поділитися труднощами, успіхами й отримати підтримку.

Записатися на найближчу зустріч клубу можна телефоном: +38 (099) 61-01-662.

Відгуки